https://www.flickr.com/photos/43423301@N07/
M M

Vietnam: Mnichov – Hanoj za 7690 Kč

Odlet: Mnichov

Přílet: Hanoj

Odlet: Hanoj

Přílet: Mnichov

Akční letenka za skvělou cenu 7690 Kč je dostupná s odletem z letiště Mnichov a s příletem na letiště Hanoj, Vietnam - Jihovýchodní Asie, s leteckou společností . Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

  Rezervovat letenku

Jak na letiště

Na letiště Mnichov se pohodlně a levně dostanete hned několika způsoby. Pro někoho bude nejvýhodnější auto, pro ostatní pak autobus či vlak. Z Prahy můžete využít pravidelný spoj hned několika autobusových dopravců. Nejlevněji vychází Eurolines, RegioJet (Student Agency) a FlixBus. V akci stojí zpáteční jízdenka z Prahy do Mnichova klidně i na 99 Kč! Autem je cesta výhodnější pro více lidí, nutné je připočítat náklady na parkování na letišti.

Autobusem do Mnichova - Rezervujte jízdenky

Vlakem do Mnichova - RegioJet nebo ČD

Parkování na letišti Mnichov - Porovnat ceny

Ubytování na letišti Mnichov - Zobrazit možnosti

O letišti Mnichov

Letiště Franze Josefa Strauße Mnichov je mezinárodní letiště ležící přibližně 28 km severně od Mnichova. Po letišti ve Frankfurtu je druhým největším v Německu. Je vzdálené přibližně 220 km od českých hranic, a tak je velmi oblíbené mezi českými cestovateli. Vyznačuje se skvělými službami a non-stop provozem.

Stránky letiště - přejít

Podrobné informace v češtině - zobrazit

Letiště Mnichov

Ubytování v destinaci Hanoj

Cestujte bez zbytečných starostí a rezervujte si hotel za lepší cenu, než na místě! Navíc si hotel můžete rezervovat teď a platit až během pobytu. Najdete-li lepší nabídku, zrušení je ZDARMA!

Sleva na hotely 50% Rezervujte za nejnižší ceny

Srovnání všech nabídek Vyberte si tu nejvýhodnější

Nezapomeňte

Poznávejte ty nejodlehlejší místa bez davů turistů ve vlastní režii. Díky zajímavým nabídkám autopůjčoven Vás mnohny půjčení auta vyjde levněji než cestování přeplněným MHD. A samozřejmě se na Vaší cestu nazapomeňte pojistit!

Porovnání nabídky autopůjčoven Rezervace auta

Cestovní pojištění Porovnejte nabídku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.