TimHill / Pixabay

Baleárské ostrovy: Vídeň – Ibiza za 922 Kč

Odlet: Vídeň

Přílet: Ibiza

Odlet: Ibiza

Přílet: Vídeň

Akční letenka za skvělou cenu 922 Kč je dostupná s odletem z letiště Vídeň a s příletem na letiště Ibiza, Baleárské ostrovy - Evropa, s leteckou společností . Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

  Rezervovat letenku

Jak na letiště

Na letiště do Vídně se můžete pohodlně a levně dostat několika způsoby. Pro někoho bude nejvýhodnější auto, pro ostatní pak autobus nebo vlak. Z Prahy má pravidelný autobusový spoj např. Eurolines nebo RegioJet (Student Agency) a nebo německý FlixBus. Díky častým a pravidelným akcím se dá zpáteční jízdenka z Prahy pořídit za 125 Kč! Autem je pak cesta výhodnější pro více lidí, nutné je připočítat náklady na parkování na letišti.

Autobusem do Vídně - Rezervujte jízdenky

Vlakem do Vídně - RegioJet nebo ČD

Parkování na letišti Vídeň - Porovnat ceny

O letišti Vídeň

Mezinárodní letiště ve Vídni Schwechatu leží 18 km od centra. Je to nejrušnější a největší letiště v Rakousku. Letiště je schopno přijmout i velké letouny Boeing 747 nebo Airbus A380. Budova letiště má dva terminály. Přízemí je určeno pro přílety, první poschodí pro odlety a přístup k transferům z letiště. Máte-li kreditní kartu, můžete využít VIP salónky.

Stránky letiště v češtině - přejít

Letiště ve Vídni

Ubytování v destinaci Ibiza

Cestujte bez zbytečných starostí a rezervujte si hotel za lepší cenu, než na místě! Navíc si hotel můžete rezervovat teď a platit až během pobytu. Najdete-li lepší nabídku, zrušení je ZDARMA!

Sleva na hotely 50% Rezervujte za nejnižší ceny

Srovnání všech nabídek Vyberte si tu nejvýhodnější

Nezapomeňte

Poznávejte ty nejodlehlejší místa bez davů turistů ve vlastní režii. Díky zajímavým nabídkám autopůjčoven Vás mnohny půjčení auta vyjde levněji než cestování přeplněným MHD. A samozřejmě se na Vaší cestu nazapomeňte pojistit!

Porovnání nabídky autopůjčoven Rezervace auta

Cestovní pojištění Porovnejte nabídku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.