USA: Dusseldorf – Los Angeles za 7990 Kč

Odlet: Dusseldorf

Přílet: Los Angeles

Odlet: Los Angeles

Přílet: Dusseldorf

Akční letenka za skvělou cenu 7990 Kč je dostupná s odletem z letiště Dusseldorf a s příletem na letiště Los Angeles, USA - Severní Amerika, s leteckou společností . Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

  Rezervovat letenku

Jak na letiště Düsseldorf

Dopravu do německého Düsseldorfu zajišťují všichni významní přepravci jako je Eurolines, RegioJet (Student Agency) a FlixBus. Další oblíbenou možností je využití vlakového spoje buď ČD a nebo RegioJet.

Na letiště v Düsseldorfu můžete dojet i autem a následně ho nechat na hlídaných parkovištích, třeba zde

Pro ty, kteří neradi čekají a nebo pospíchají, se mabízí využití přímého leteckého spojení, kdy je možné sehnat zpáteční letenku od 2 000 Kč.

Autobusem do Düsseldorfu - Rezervujte jízdenky

Vlakem do Düsseldorfu - RegioJet nebo ČD

Letecky do Düsseldorfu - Vyhledat levné letenky

Parkování na letišti Düsseldorf - přejít

Ubytování na letišti Düsseldorf - Zobrazit možnosti

O letišti v Düsseldorfu

Mezinárodní letiště Düsseldorf se nachází 9 km od centra Düsseldorfu, hlavního města německé spolkové země Severního Porýní-Vestfálska. Je to třetí největší letiště v Německu, jsou zde tři mezinárodní terminály a jeden vnitrostátní terminál, po rekonstrukci je k dispozici i VIP salonek a velké parkoviště. Přistávací dráhy jsou schopny přijmout i letadla typu Airbus A380 nebo Antonov An-225. Přímo na letišti je i vlakové nádraží, ze kterého se pohoodlně dostanete do centra města.

Stránky letiště - přejít

Letiště v Düsseldorfu

Ubytování v destinaci Los Angeles

Cestujte bez zbytečných starostí a rezervujte si hotel za lepší cenu, než na místě! Navíc si hotel můžete rezervovat teď a platit až během pobytu. Najdete-li lepší nabídku, zrušení je ZDARMA!

Sleva na hotely 50% Rezervujte za nejnižší ceny

Srovnání všech nabídek Vyberte si tu nejvýhodnější

Nezapomeňte

Poznávejte ty nejodlehlejší místa bez davů turistů ve vlastní režii. Díky zajímavým nabídkám autopůjčoven Vás mnohny půjčení auta vyjde levněji než cestování přeplněným MHD. A samozřejmě se na Vaší cestu nazapomeňte pojistit!

Porovnání nabídky autopůjčoven Rezervace auta

Cestovní pojištění Porovnejte nabídku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.