https://flic.kr/p/iQ8pKS
Nicolas Raymond

USA: Berlín – San Francisco za 7990 Kč

Odlet: Berlín

Přílet: San Francisco

Odlet: San Francisco

Přílet: unknown

Akční letenka za skvělou cenu 7990 Kč je dostupná s odletem z letiště Berlín a s příletem na letiště San Francisco, USA - Severní Amerika, s leteckou společností . Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

  Rezervovat letenku

Jak na letiště

V Berlíně jsou dvě letiště, proto si dejte pozor, z kterého odlétáte. Nachází se zde letiště Schönefeld a Tegel. Z Prahy můžete využít pravidelný spoj hned několika autobusových dopravců. Nejlevněji vychází Eurolines, RegioJet (Student Agency) a FlixBus. V akci stojí zpáteční jízdenka z Prahy do Berlína i 75 Kč! Autem je cesta výhodnější pro více lidí, nutné je připočítat náklady na parkování na letišti.

Autobusem do Berlína - Rezervujte jízdenky

Vlakem do Berlína - RegioJet nebo ČD

Parkování na letišti Berlín - Porovnat ceny

Ubytování na letišti Berlín - Zobrazit možnosti

O letišti v Berlíně

Letiště Berlín-Schönefeld se nachází se jižně od Berlína, těsně na území Braniborska. Letiště Berlín-Tegel, oficiálně Berlin International Airport, leží ve čtvrti Tegel v městském obvodu Reinickendorf. Už v roce 2011 mělo být v Berlíně pouze jedno mezinárodní letiště, ale kvůli právním sporům tomu tak není dodnes a nejbižší termín otevření nového letiště je rok 2017. Uvidíme...

Stránky letiště - přejít

Letiště v berlíně

Ubytování v destinaci San Francisco

Cestujte bez zbytečných starostí a rezervujte si hotel za lepší cenu, než na místě! Navíc si hotel můžete rezervovat teď a platit až během pobytu. Najdete-li lepší nabídku, zrušení je ZDARMA!

Sleva na hotely 50% Rezervujte za nejnižší ceny

Srovnání všech nabídek Vyberte si tu nejvýhodnější

Nezapomeňte

Poznávejte ty nejodlehlejší místa bez davů turistů ve vlastní režii. Díky zajímavým nabídkám autopůjčoven Vás mnohny půjčení auta vyjde levněji než cestování přeplněným MHD. A samozřejmě se na Vaší cestu nazapomeňte pojistit!

Porovnání nabídky autopůjčoven Rezervace auta

Cestovní pojištění Porovnejte nabídku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.