Jihoafrická republika: Budapešť – Johannesburg za 10390 Kč

Odlet: Budapešť

Přílet: Johannesburg

Odlet: Johannesburg

Přílet: Budapešť

Akční letenka za skvělou cenu 10390 Kč je dostupná s odletem z letiště Budapešť a s příletem na letiště Johannesburg, Jihoafrická republika - Jižní Afrika, s leteckou společností . Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

  Rezervovat letenku

Jak na letiště

Do Budapešti se můžete dostat hned několika způsoby. Mezi nejoblíběnější patří využití pravidelného autobusového spojení, které zajišťují všichni významní přepravci jako Eurolines, RegioJet (Student Agency) a FlixBus (od 199Kč). Další oblíbenou možností je využití vlakového spoje buď ČD a nebo RegioJet.

Na letiště v Budapešti můžete dojet i autem a následně ho nechat na hlídaných parkovištích, třeba zde

Pro ty, kteří neradi čekají a nebo pospíchají, se nabízí využití přímého leteckého spojení, kdy je možné sehnat zpáteční letenku od 2 000 Kč.

Autobusem do Budapešti - Rezervujte jízdenky

Vlakem do Budapešť - RegioJet nebo ČD

Letecky do Budapeši - Vyhledat levné letenky

Parkování na letišti Budapešť - přejít

Ubytování na letišti Budapešť - Zobrazit možnosti

O letišti v Budapešti

Mezinárodní letiště Ference Liszta Budapešť, starším názvem Mezinárodní letiště Budapešť-Ferihegy, je největší a nejdůležitější v Maďarsku. Jedná se po Frankfurtu, Vídni a Praze o čtvrté nejrušnější letiště ve Střední Evropě. Po krachu národního dopravce Malev je letiště využíváno jak klasickými aerolinkami, tak i nízkonákladovými. Na letiště z centra města jezdí veřejná doprava, přímá autobusová linka 200E jezdí mezi terminály a konečnou stanicí metra Kobanya-Kispest (modrá linka).

Stránky letiště - přejít

Letiště v Budapešti

Ubytování v destinaci Johannesburg

Cestujte bez zbytečných starostí a rezervujte si hotel za lepší cenu, než na místě! Navíc si hotel můžete rezervovat teď a platit až během pobytu. Najdete-li lepší nabídku, zrušení je ZDARMA!

Sleva na hotely 50% Rezervujte za nejnižší ceny

Srovnání všech nabídek Vyberte si tu nejvýhodnější

Nezapomeňte

Poznávejte ty nejodlehlejší místa bez davů turistů ve vlastní režii. Díky zajímavým nabídkám autopůjčoven Vás mnohny půjčení auta vyjde levněji než cestování přeplněným MHD. A samozřejmě se na Vaší cestu nazapomeňte pojistit!

Porovnání nabídky autopůjčoven Rezervace auta

Cestovní pojištění Porovnejte nabídku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.